Tā pati prece par zemāku cenu
Ru
0,00

LAI IEGĀDĀTOS DATORU, IR JĀNOFORMĒ PASŪTĪJUMS VIETNĒ. VEICOT PASŪTĪJUMU, PRECĪZI IR JĀNORĀDA MAKSĀTĀJA DATI UN APMAKSAS VEIDS. 

DATORI TIEK SALIKTI TIKAI NO JAUNĀM KOMPLEKTĒJOŠĀM DAĻĀM. PĀRDODOT DATORU, KOMPLEKTĀ IR BAROŠANAS VADS UN VISAS KĀRBIŅAS. KOMPLEKTĒJOŠO DAĻU MODEĻI UN RAŽOTĀJI IR ATKARĪGI NO TĀ, KAS BŪS NOLIKTAVĀ PIEGĀDĀTĀJIEM PASŪTĪŠANAS BRĪDĪ. PARASTI, MĀTESPLATES RAŽOTĀJI IR ASUS, GIGABYTE, MSI. VIDEOKARTES RAŽOTĀJI – ASUS, GIGABYTE, MSI, INNO3D, PALIT, GAINWARD, ZOTAC. JA JŪS GRIBAT SALIKT DATORU, PAMATOJOTIES UZ KONKRĒTO RAŽOTĀJU, TAD TAS ARĪ IR IESPĒJAMS. MĒS PAŠI SALIKĀM DATORUS, UN TĀPĒC VARAM SALIKT JEBKURU DATORU, IZMANTOJOT KONKRĒTĀ RAŽOTĀJA KOMPLEKTĒJOŠĀS DAĻAS.

Visi datori tiek pārdoti bez operētājsistēmās. Licencētu operētājsistēmu var iegādāties par papildus samaksu.

GARANTIJA NO 2 LĪDZ 3 GADIEM (Juridiskām personām - 1 GADS). DATORS NETIEK PLOMBĒTS. GARANTIJA TIEK IZRAKSTĪTA KATRAI DETAĻAI ATSEVIŠĶI. KLIENTS VAR PATSTĀVĪGI MAINĪT UN PAPILDINĀT KONFIGURĀCIJU, NEZAUDĒJOT GARANTIJU.

PĀRDODOT DATORU, MĒS IZSNIEDZAM PIRKUMA DOKUMENTUS (ČEKU VAI PAVADZĪMI) UN GARANTIJAS LAPU, KURĀ IR SĪKI APRAKSTĪTAS VISAS KOMPLEKTĒJOŠĀS DAĻAS UN NORĀDĪTI GARANTIJAS TERMIŅI.