Tā pati prece par zemāku cenu
Ru
0,00

LAI IEGĀDĀTOS DATORU, IR JĀNOFORMĒ PASŪTĪJUMS VIETNĒ. VEICOT PASŪTĪJUMU, PRECĪZI IR JĀNORĀDA MAKSĀTĀJA DATI UN APMAKSAS VEIDS. KLIENTU BIROJĀ (PĒC ADRESES AIZKRAUKLES IELĀ 12A) IZSNIEDZ PRECES, KONSULTĒ UN PIEŅEM GARANTIJU. VISI FINANŠU PAPĪRI TIEK SAGATAVOTI TEHNISKAJĀ BIROJĀ, DATORU SALIKŠANAS VIETĀ. JA DATI TIKS NEPAREIZI NORĀDĪTI, TAD IR IESPĒJAMAS AIZKAVĒŠANĀS, IZSNIEDZOT PRECES.

DATORI TIEK SALIKTI TIKAI NO JAUNĀM KOMPLEKTĒJOŠĀM DAĻĀM. PĀRDODOT DATORU, KOMPLEKTĀ IR BAROŠANAS VADS UN VISAS KĀRBIŅAS. KOMPLEKTĒJOŠO DAĻU MODEĻI UN RAŽOTĀJI IR ATKARĪGI NO TĀ, KAS BŪS NOLIKTAVĀ PIEGĀDĀTĀJIEM PASŪTĪŠANAS BRĪDĪ. PARASTI, MĀTESPLATES RAŽOTĀJI IR ASUS, GIGABYTE, MSI. VIDEOKARTES RAŽOTĀJI – ASUS, GIGABYTE, MSI, INNO3D, PALIT, GAINWARD, ZOTAC. JA JŪS GRIBAT SALIKT DATORU, PAMATOJOTIES UZ KONKRĒTO RAŽOTĀJU, TAD TAS ARĪ IR IESPĒJAMS. MĒS PAŠI SALIKĀM DATORUS, UN TĀPĒC VARAM SALIKT JEBKURU DATORU, IZMANTOJOT KONKRĒTĀ RAŽOTĀJA KOMPLEKTĒJOŠĀS DAĻAS.

Visi datori tiek pārdoti bez operētājsistēmās. Licencētu operētājsistēmu var iegādāties par papildus samaksu.

GARANTIJA NO 2 LĪDZ 3 GADIEM. DATORS NETIEK PLOMBĒTS. GARANTIJA TIEK IZRAKSTĪTA KATRAI DETAĻAI ATSEVIŠĶI. KLIENTS VAR PATSTĀVĪGI MAINĪT UN PAPILDINĀT KONFIGURĀCIJU, NEZAUDĒJOT GARANTIJU.

PĀRDODOT DATORU, MĒS IZSNIEDZAM PIRKUMA DOKUMENTUS (ČEKU VAI PAVADZĪMI) UN GARANTIJAS LAPU, KURĀ IR SĪKI APRAKSTĪTAS VISAS KOMPLEKTĒJOŠĀS DAĻAS UN NORĀDĪTI GARANTIJAS TERMIŅI.

Juridiskām personām (t.s. pašnodarbinātas personas, Zemnieku Saimniecība (Z/S), pašvaldības, personu apvienības, nodibinājumi un lietu kopības) tiek pimērota papildus maksa par garantijas apkalpošanu 12% apmērā. Tas ir saistīts ar to, ka juridiska persona lieto preci daudz intensīvāk nekā parastais patērētājs un kā rezultātā prece nolietojas daudz ātrāk.